Turniej mikołajkowy

W dniu 07.12.2018 r. w naszej szkole odbył się Turniej Mikołajkowy dla klas 1-3. Wszystkim uczniom gratulujemy sportowej postawy.

Wyniki Turnieju:

KLASY I

I miejsce kl. 1 b

II miejsce kl. 1 a

KLASY II

I miejsce kl. II  a

II miejsce kl. II b

KLASY III

I miejsce kl. III b

II miejsce kl. III a

kon mikoaj 1 18

kon mikoaj  2 18

Międzyszkolny konkurs promujący zdrowy styl życia

W dniu 28.11.2018 r. po raz kolejny odbył się XX Jubileuszowy Międzyszkolny Konkurs Promujący Zdrowy Styl Życia pt. "Drogowskazy zdrowego stylu życia" oraz degustacja zdrowej żywności.25 kwietnia 2018 roku nasza szkoła otrzymała po raz drugi certyfikat Sieci Szkół Promujących Zdrowie Województwa Łódzkiego. Konkurs był jednocześnie okazją do zaprezentowania wyników autoewaluacji w zakresie działań promujących zdrowie w naszej szkole w latach 2012-2017, w związku z ubieganiem się o ponowne nadanie KRAJOWEGO CERTYFIKATU SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE. W konkursie brało udział 10 łódzkich szkół należących do sieci Szkół Promujących Zdrowie.

Wyniki konkursu:
I miejsce SP 64
II miejsce SP 189
III miejsce SP MILESZKI
IV miejsce SP 35
V miejsce SP 42
VI miejsce SP 40
VII miejsce SP 10 i SP 91
VIII miejsce SP 6
IX miejsce SP 111

promocja 2

konk prom zd 1

konk prom zd 2

Święto Odzyskania Niepodległości

9 listopada o godz.11.11 na wszystkich piętrach naszej szkoły zabrzmiał hymn narodowy. Kto nie zdążył na czas śpiewał nawet na schodach. Niejednej osobie zakręciła się przysłowiowa łza w oku. Panowała podniosła atmosfera. Chwilę wcześniej mogliśmy oglądać wspaniały montaż słowno-muzyczny, w którym występowali uczniowie klasy 7 a, chór szkolny oraz harcerze. Nad wszystkim czuwały p. A. Jarzyńska, s. E. Biesiacka i p. B. Mariańczyk. Mury naszej potężnej szkoły tym razem były jeszcze lepiej widoczne, bo wszystko zostalo przystrojone liśćmi w naszych barwach narodowych, a gości witał wspaniały orzeł zawieszony na biało-czerwonej fladze.

hymn 2 1

hymn 2 2