Warsztaty „Już wiem co zrobić…”- edukacja w zakresie ochrony przed przemocą.

Uczniowie z klas IIa, IIb, IIIc i IIId wzięli udział w warsztatach, podczas których poruszali wiele istotnych dla dzieci tematów, takich jak: bezpieczeństwo, asertywność czy emocje. Cieszymy się, że nasi podopieczni znaleźli odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Uczestnicy zgodnie stwierdzili, iż takie zajęcia są niezbędne, gdyż pomagają im znaleźć rozwiązania coraz trudniejszych problemów.

juz

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

Tak, jak za każdym razem, również w tym roku spotkaliśmy się na sali gimnastycznej, aby powitać nowy rok szkolny 2017/2018. Tym razem spotkaliśmy się 4 września. Jak zwykle wybrane klasy: 2b, 3b, 5b i 6a przygotowały krótki program artystyczny. Szczególnie miło i z dużą uwagą witaliśmy pierwszoklasistów. Do dzieci, rodziców i nauczycieli z ciepłymi słowami powitania zwrócił się wicedyrektor szkoły p. Jarosław Stawowski. No to moi drodzy, jak zawsze:

Niech "Moc" będzie z Wami w  nowym roku szkolnym 2017/20182b

Sportowy festyn rodzinny

1 czerwca 2017 r. społeczność szkolna świętowała  Dzień Dziecka w czasie sportowego festynu rodzinnego. Nasi uczniowie wraz z rodzicami brali udział w klasycznych grach podwórkowych, profesjonalnej animacji zabaw i poczęstunku. Imprezę wzbogaciły występy taneczne zespołu APSIK - różne grupy wiekowe, łącznie z przedszkolakami. Pogoda dopisała, humory również, więc wszyscy świetnie się bawili.

Więcej zdjęć w zakładce GALERIA.

festyn17 1 festyn17 2
festyn17 3 festyn17 4