Get Adobe Flash player
Strona główna

Ogólnołódzki konkurs "Przyjaciel Przyrody"

 

pp17 Dnia 29 marca 2017r. w naszej szkole odbył się XVII Ogółnołódzki Konkurs „Przyjaciel przyrody” adresowany do uczniów klas drugich i trzecich szkół podstawowych.  W tym roku do konkursu przystąpiło trzynaście trzyosobowych drużyn. Uczniowie rozwiązywali  test z wiedzy przyrodniczej oraz przedstawiali wykonaną z materiałów ekologicznych, surowców wtórnych i materiałów naturalnych  zabawkę ekologiczną. Wszystkie drużyny prezentowały bardzo wysoki poziom.
W rezultacie po dogrywce     I miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 2

                                           II miejsce drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 42

                                           III miejsce drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 44

   Zapraszamy na kolejną edycję konkursu.

przprzyrody17 1 przprzyrody17 2
przprzyrody17 3 przprzyrody17 4
przprzyrody17 5 przprzyrody17 6
przprzyrody17 7 przprzyrody17 8
 

Bal karnawałowy 2017

24 lutego 2017 roku odbył się w naszej szkole tradycyjny bal karnawałowy. Wszystko odbywało się w księżycowo-gwiazdkowej scenerii.

bal17a

Sala była pięknie udekorowana. Wesołe tańce i korowody były przerywane ciekawymi konkursami, przygotowanymi przez prowadzących bal. Zachwycała wyobraźnia i pomysłowość naszych uczniów w przygotowaniu kolorowych strojów balowych (zapewne ze znaczną pomocą ich opiekunów). Wszyscy bawili się doskonale!

bal17 1 bal17 2
bal17 3 bal17 4
bal17 5 bal17 6
bal17 7 bal17 8
 

Dni Otwarte

open17a

Dnia 21.02.2017 r. przedszkolaki wraz z rodzicami odwiedziły mury naszej szkoły. Najpierw wszyscy zgromadzili się w sali gimnastycznej. Rodzice mogli zapoznać się z prezentacją multimedialną i szeroką ofertą zajęć, projektów i programów, które na co dzień realizują nauczyciele naszej szkoły. Mogli się również dowiedzieć, że po wysokobudżetowych remontach i zmianach obiekty naszej bazy szkolnej są naprawdę nowoczesne i dobrze wyposażone. Szeroka baza rekreacyjno-sportowa (dwie sale gimnastyczne, nowoczesny plac zabaw) w tym roku powiększy się o nowoczesne boisko wielofunkcyjne. Dużym atutem jest również nasza świetlica, gdzie dzieci przebywają, bawią się i uczą podzielone na grupy wiekowe. Po obejrzeniu prezentacji wszyscy z zapartym tchem obejrzeli przedstawienie "Jaś i Małgosia" w wykonaniu uczniów klasy VIc. Potem, jak zawsze, występ dzieci z zespołu Apsik ożywił i poruszył zgromadzoną publiczność. Następnie wszyscy rodzice wraz z dziećmi mogli zwiedzać budynek całej szkoły. Otwarte były wszystkie sale i pracownie. Nauczyciele z klas 1-6 chętnie odpowiadali na pytania i rozwiewali najmniejsze wątpliwości. 

film z przedstawienia

 

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji naszej szkoły. Proszę kliknąć w poniższy link

PREZENTACJA

open17b open17c
open17d open17e
 
Logowanie