Get Adobe Flash player
Strona główna

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

Tak, jak za każdym razem, również w tym roku spotkaliśmy się na sali gimnastycznej, aby powitać nowy rok szkolny 2017/2018. Tym razem spotkaliśmy się 4 września. Jak zwykle wybrane klasy: 2b, 3b, 5b i 6a przygotowały krótki program artystyczny. Szczególnie miło i z dużą uwagą witaliśmy pierwszoklasistów. Do dzieci, rodziców i nauczycieli z ciepłymi słowami powitania zwrócił się wicedyrektor szkoły p. Jarosław Stawowski. No to moi drodzy, jak zawsze:

Niech "Moc" będzie z Wami w  nowym roku szkolnym 2017/20182b

 

Sportowy festyn rodzinny

1 czerwca 2017 r. społeczność szkolna świętowała  Dzień Dziecka w czasie sportowego festynu rodzinnego. Nasi uczniowie wraz z rodzicami brali udział w klasycznych grach podwórkowych, profesjonalnej animacji zabaw i poczęstunku. Imprezę wzbogaciły występy taneczne zespołu APSIK - różne grupy wiekowe, łącznie z przedszkolakami. Pogoda dopisała, humory również, więc wszyscy świetnie się bawili.

Więcej zdjęć w zakładce GALERIA.

festyn17 1 festyn17 2
festyn17 3 festyn17 4
 

Ogólnołódzki konkurs "Przyjaciel Przyrody"

 

pp17 Dnia 29 marca 2017r. w naszej szkole odbył się XVII Ogółnołódzki Konkurs „Przyjaciel przyrody” adresowany do uczniów klas drugich i trzecich szkół podstawowych.  W tym roku do konkursu przystąpiło trzynaście trzyosobowych drużyn. Uczniowie rozwiązywali  test z wiedzy przyrodniczej oraz przedstawiali wykonaną z materiałów ekologicznych, surowców wtórnych i materiałów naturalnych  zabawkę ekologiczną. Wszystkie drużyny prezentowały bardzo wysoki poziom.
 W rezultacie po dogrywce     I miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 2

                                           II miejsce drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 42

                                           III miejsce drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 44

   Zapraszamy na kolejną edycję konkursu.

przprzyrody17 1 przprzyrody17 2
przprzyrody17 3 przprzyrody17 4
przprzyrody17 5 przprzyrody17 6
przprzyrody17 7 przprzyrody17 8
 
Logowanie