Get Adobe Flash player
Strona główna

Przedszkolaki w naszej szkole

4 stycznia 2018 r. gościliśmy w naszej szkole 5 i 6-latki z okolicznych przedszkoli. Wszyscy zgromadzili się na sali gimnastycznej. Powodem były oczywiście Jasełka. Jak co roku, dzieci z ogromnym zainteresowaniem oglądały historię narodzin Jezusa w stajence, w Betlejem. Piękne kostiumy, muzyka i taniec oraz bezpośredni kontakt małych aktorów z przedszkolną publicznością sprawiły, że maluchy oglądały przedstawienie z przysłowiowymi "otwartymi ustami". Cieszymy się bardzo i czekamy na kolejne odwiedziny!

jase przed

jase przed 1

 

Jasełka i Wigilia

W piątek, 21 grudnia panował już świąteczny nastrój. Wszystkie klasy spotkały się przy wigilijnym stole. Dzieliliśmy sie opłatkiem. Mikołaj, jak co roku, dostarczal drobne prezenty. Zgodnie z tradycją tego dnia obejrzeliśmy również Jasełka przygotowane przez s. E. Biesiacką i p. R. Adynowską.

jaseka

wigilia 19

 

Kiermasz świąteczny

Tak, jak każdego roku, w grudniu nasz kiermasz świąteczny cieszył się ogromną popularnością. Mimo, iż tradycja jego organizowania trwa już wiele lat, to nadal nauczycielom, rodzicom i uczniom nie brakuje wspaniałych, ciekawych i oryginalnych pomysłów. Było w czym wybierać: stroiki, ozdoby choinkowe. Zainteresowanie było tak duże, że trudno było przejść korytarzem szkolnym. Wspaniałe prace wystawiały świetlice szkolne. Można było spróbować świątecznych wypieków i napojów. Klasy młodsze i starsze prezentowały, co wykonały pod okiem nauczycieli. We wszystkim pomagali rodzice. Oni też przygotowali niebanalne prezenty i zadbali o poczęstunek. Wszyscy wspaniale się bawili. W powietrzu czuć było bożonarodzeniową atmosferę!

kiermasz 1

kiermasz 2

kiermasz 3

 
Logowanie