Get Adobe Flash player
Strona główna

Konkurs recytatorski dla klas 1-3

19 grudnia 2018 r. w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski dla klas 1-3. Jury oceniało jak zostały dobrane wiersze, ich odpowiednia intonacja oraz artykulacja. Wszyscy uczniowie na 2 godz. lekcyjnej mogli słuchać i oglądać, swoich kolegów, którzy wygrali eliminacje klasowe. Oprócz wierszy zalicznych już do klasyki pojawiały się nowe, zabawne pozycje np. Danuty Wawiłow lub Agnieszki Frączek. Ogłoszenie wyników odbędzie się na najbliższym apelu klas młodszych organizowanym przez samorząd klasowy. Jak zwykle jury będzie miało trudny orzech do zgryzienia. Gratulujemy wszystkim uczestnikom!
 

Turniej mikołajkowy

W dniu 07.12.2018 r. w naszej szkole odbył się Turniej Mikołajkowy dla klas 1-3. Wszystkim uczniom gratulujemy sportowej postawy.

Wyniki Turnieju:

KLASY I

I miejsce kl. 1 b

II miejsce kl. 1 a

KLASY II

I miejsce kl. II  a

II miejsce kl. II b

KLASY III

I miejsce kl. III b

II miejsce kl. III a

kon mikoaj 1 18

kon mikoaj  2 18

 

Międzyszkolny konkurs promujący zdrowy styl życia

W dniu 28.11.2018 r. po raz kolejny odbył się XX Jubileuszowy Międzyszkolny Konkurs Promujący Zdrowy Styl Życia pt. "Drogowskazy zdrowego stylu życia" oraz degustacja zdrowej żywności.25 kwietnia 2018 roku nasza szkoła otrzymała po raz drugi certyfikat Sieci Szkół Promujących Zdrowie Województwa Łódzkiego. Konkurs był jednocześnie okazją do zaprezentowania wyników autoewaluacji w zakresie działań promujących zdrowie w naszej szkole w latach 2012-2017, w związku z ubieganiem się o ponowne nadanie KRAJOWEGO CERTYFIKATU SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE. W konkursie brało udział 10 łódzkich szkół należących do sieci Szkół Promujących Zdrowie.

Wyniki konkursu:
I miejsce SP 64
II miejsce SP 189
III miejsce SP MILESZKI
IV miejsce SP 35
V miejsce SP 42
VI miejsce SP 40 
VII miejsce SP 10 i SP 91
VIII miejsce SP 6
IX miejsce SP 111

promocja 2

konk prom zd 1

konk prom zd 2

 
Logowanie