Szkoła Podstawowa nr 42 w Łodzi im. Stanisława Staszica

93-552 Łódź, ul. Przyszkole 42
e-mail: kontakt@sp42.elodz.edu.pl, tel: +48 786 087 929
Emilia Pacześ

Native speaker w każdej szkole!

#NaukaJezyka #Tutlo #NativeSpeakerWSzkole #NowoczesnaSzkola #NativeSpeaker

Tutlo

Program, który umożliwia naszym uczniom regularny kontakt z native speakerem podczas zajęć z angielskiego już trwa. To niezwykła szansa dla naszych uczniów na doskonalenie umiejętności językowych!
Naszym celem jest pokonanie bariery językowej i urozmaicenie procesu nauki.

Wszystkich rodziców zapraszamy do zapisania swoich dzieci, aby w pełni skorzystać z tego, co przygotowało dla uczniów Tutlo:

Trzymamy kciuki za rozwój naszych uczniów i cieszymy się, że już teraz inaugurujemy program "Native Speaker w każdej szkole"

Już kilka lekcji za nami. Zajęcia z lektorem podobają się dzieciom. Mają one możliwość porozmawiania po angielsku z nauczycielami z całego świata. Osłuchują się z różnymi akcentami, a ich pewność siebie w mówieniu po angielsku wzrasta. Kontakt z żywym językiem znacznie podnosi umiejętności językowe.
Anna Niewiadomska

Nabór do klas pierwszych

baner dni otwarte

Zapraszamy do naszej szkoły

W roku szkolnym 2024/25 planujemy otwarcie trzech klas pierwszych. W zakładce Rekrutacja na naszej stronie mogą Państwo prześledzić harmonogram naboru, pobrać odpowiednie dokumenty i obejrzeć prezentację naszej szkoły. Zapraszamy!!!

Emilia Pacześ

Targi edukacyjne dla uczniów klas ósmych

2024 02 26 targi edukacyjne

Ankieta - cyberbezpieczeństwo

Cyberankieta

Drodzy Rodzice/Opiekunowie!
Przypominamy o wypełnieniu krótkiej ankiety związanej z bezpieczeństwem w Internecie. Im więcej osób ją wypełni, tym bardziej precyzyjne dane otrzymamy i będziemy mogli lepiej zaplanować działania profilaktyczne.
Linki do ankiet zostały już do Państwa wysłane poprzez Librus na konto rodzica. Ankiety będą aktywne do 07.03. do godziny 17:00.
Bardzo prosimy o udział w badaniu! ?