Get Adobe Flash player
Strona główna

Certyfikaty i programy europejskie


kapital_ludzki"Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy"

 

Ten program współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego realizowany jest w naszej szkole od dwóch lat, a jego adresatami są uczniowie klas pierwszych. W roku szkolnym 2010/2011 będzie go realizowała klasa I B

 

www.pierwszaki.eu

 

 

 Ten program, to :

- inne spojrzenie na możliwości rozwojowe dziecka

- spojrzenie na dziecko w sposób nieoceniający

- inna niż tradycyjna wizja szkoły

- inna wizja człowieka dorosłego

 

 

doswiadczenia men

 

 

Szkoła z klasą

 

 

W roku szkolnym 2002/2003 nasza szkoła brała udział w akcji „Szkoła z klasą” organizowanej pod patronatem Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej przez „Gazetę Wyborczą” i Fundację Centrum Edukacji Europejskiej. Uzyskała certyfikat jako szkoła, która :

 

  • Dobrze uczy kazdego ucznia

  • Ocenia sprawiedliwie

  • Uczy myśleć i rozumieć świat

  • Rozwija społecznie

  • Pomaga uwierzyć w siebie

  • Przygotowuje do przyszłości 
Logowanie