Get Adobe Flash player
Strona główna // Zespół taneczny APSIK

Zespół taneczny APSIK

Czym jest APSIK?

apsik

W naszej szkole od kilku lat działa zespół tańca nowoczesnego APSIK prowadzony przez p.Katarzynę Kubus-Salską.

Dlaczego APSIK?

Założeniem zespołu jest zarażanie dzieci pasją do tańca i do aktywnej formy spędzania czasu. W APSIKowych szeregach są przede wszystkim uczniowie  SP nr 42 w wieku 6 - 12 lat. Treningi odbywają się dwa razy w tygodniu na sali gimnastycznej. APSIK co roku występuje na wielu imprezach organizowanych w naszym mieście. Tańczyliśmy już m.in. w Filharmonii Łódzkiej, Atlas Arenie, Galerii Łódzkiej, hali sportowej, Ikei, w wielu łódzkich szkołach, Akademickim Ośrodku Sztuki, WSHE, Pałacu Poznańskiego, Politechnice Łódzkiej, w muszli koncertowej na Zdrowiu... Gorąco zachęcamy do obejrzenia zdjęć z apsikowych występów: www.picasaweb.google.com/apsik42  i odwiedzenia naszej strony internetowej www.apsikowo.pl.

 

 


 

APSIKi w Ikei

DSC_1137

Zespół APSIK można było ostatnio zobaczyć w Porcie Łódź. W sobotę, 8 grudnia można było zobaczyć występy poszczególnych grup w ramach przedświątecznych atrakcji Ikei.

DSC_1079

DSC_1122

SAM_1198

 

 

 
Logowanie