Get Adobe Flash player
Strona główna // Aktualności // Wiadomości archiwalne // Warsztaty plastyczne dla rodziców i uczniów klasy IIc

Warsztaty plastyczne dla rodziców i uczniów klasy IIc

Witajcie,
20 marca 2014 r. odbyła się kolejna  edycja  warsztatów plastycznych w naszej klasie.
Tym razem pod hasłem: „Witamy wiosnę”.
Frekwencja jak zwykle była wysoka. Wszyscy dzielnie sadzili cukierkowe kwiaty oraz nadawali kształty biedronkom i pszczółkom. Ponadto poznaliśmy  technikę „mokre w mokrym”. Kto wie, może lada dzień zakwitną na naszych pracach wykonanych tą techniką posadzone tam żonkile.
W poniższej galerii można dostrzec i poczuć jaka wiosenna energia biła od uczestników.
Dzięki i do zobaczenia!!!

warsz14a

warsz14b

warsz14c

 


 

Witajcie,
rok już mija odkąd rozpoczęliśmy swoje spotkania plastyczne. Tę piękną rocznicę obchodziliśmy
we wspaniałym gronie, ponownie rekordowym (ostatni rekord 16 osób - nowy 20). Nie przypuszczałem, że w ciągu roku zajęcia te będą się cieszyły takim powodzeniem.
Chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom za ten rok, tym małym i tym dużym i mam nadzieję, że na kolejnych zajęciach będziemy spotykać się w jeszcze większym gronie, a tymczasem…
WESOŁYCH ŚWIĄT i SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2014
życzy
Wesoła Brać Plastyczna

warsztatytarg3

warsztatytarg1

warsztatytagr2

 


 

Witajcie,
dnia 31 października 2013 r. odbyła się pierwsza w tym roku, a kolejna w naszej tradycji, edycja warsztatów plastycznych dla dzieci i rodziców z naszej klasy, teraz już drugiej.
Na owych warsztatach zgłębialiśmy tajniki techniki decoupage, które przybliżyła nam pani Maria Mierzejewska, nauczycielka języka niemieckiego z Gimnazjum nr 17, a przede wszystkim pasjonatka wszystkiego, co jest związane w plastyką.
Pod czujnym okiem naszej opiekunki nadaliśmy nowy wymiar przedmiotom, przygotowanym do utylizacji i tak stare słoiki i butelki stawały się lampionami czy świecznikami.
Ponadto ozdabialiśmy drewniane ramki na zdjęcia oraz wykonane z tego samego materiału pojemniki na kredki.
Dziękuję całej braci plastycznej za przybycie, gdyż zjawiła się ona bardzo licznie(16 osób; to nasz REKORD) i do zobaczenia niedługo.
Cześć.

warsztaty 2

warsztaty 10

warsztaty 14

 


 

27 III 2013 r. odbyła się już trzecia edycja warsztatów plastycznych dla dzieci i rodziców z klasy Ic. Maraton plastyczny, na którego starcie stanęło 8 osób, zakończył się pełnym sukcesem. Wszyscy dotarli na metę ze wspaniałymi pracami, które wraz ze zmęczonymi, ale szczęśliwymi uczestnikami można podziwiać na zdjęciach.

Pozdrawiamy i do zobaczenia!!!

warsztatymta

warsztatymtb

 


 

Dnia 6 III 2013 r. odbyła się druga edycja warsztatów plastycznych dla rodziców i dzieci z klasy Ic. Frekwencja była wysoka. 15 uczestników świetnie bawiło się podczas „wiosennych warsztatów”. Jak się okazało pogoda zweryfikowała nasze wiosenne radości, sypiąc śniegiem już tego samego wieczora. Jednak podczas spotkania można było wyczuć gorącą, słoneczną i wiosenną atmosferę. Rodzice wraz z dziećmi wykonywali „biedronkowe świeczniki” oraz koszyczki z papierowymi stokrotkami. Kolejna edycja warsztatów w przygotowaniu. Do zobaczenia.

warsztaty1c1

warsztaty1c2

warsztaty1c3

warsztaty1c4

 
Logowanie