Get Adobe Flash player
Strona główna // Zajęcia dodatkowe w klasach 4-6

 

Zajęcia dodatkowe dla klas IV-VII w roku szkolnym 2017/2018

Lekcja Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
6

 

Zajęcia wspierające z przyrody dla uczniów klas IV - VI
p. M. Rzeźniczak
Zajęcia wspierające z przyrody dla uczniów klas IV - VIp. M. Rzeźniczak

 

Koło turystyczne dla klas I - VII
p. Jarosław Stawowski
p. Anna Krysiak
7
Zajęcia wspierające 
z j. angielskiego dla klas VIp. Agata Olszewska
Zajęcia rozwijające uzdolnienia: Koło miłośników origami dla klas IV
p. Blandyna Syta
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki dla klas VI 
p. Blandyna Syta 
Koło Młodych Dziennikarzy dla klas IV - VII
p. Anna Gajda
Zajęcia wspierające z matematyki dla klas IV - V
p. Urszula Bryk
Zajęcia rozwijające z historii dla klas VI
p. Anna Jarzyńska
Koło przyrodnicze dla uczniów klas IV-VI
p. Małgorzata Rzeźniczak
Zajęcia rozwijające
z j. angielskiego
dla klas IV
p. Marta Kotwin
Zajęcia komputerowe dla klas IV-VII
p. Artur Halamus
SKS - siatkówka dla klas IV - VII
p. Michał Szmidt
Zajęcia wspierające z j. angielskiego
dla klas IV
p. Marta Kotwin
Zajęcia wspierające z j. polskiego dla klas IV
p. Anna Gajda
Zajęcia wspierające z j. polskiego dla klas VI
p. M. Kozłowska-Drożdż
8 Koło muzyczne dla klas IV - VII
p. Bożena Mariańczyk
Zajęcia wspierające z j. angielskiego dla klas V
p. Ewa Rosłonek
Zajęcia wspierające z j. polskiego dla klas V
p. Agnieszka Piotrowska
Koło Młodych Dziennikarzy dla klas IV - VII
p. Anna Gajda
Koło matematyczne dla klas IV - VII
p. Urszula Bryk
Zajęcia rozwijające z j. angielskiego
dla uczniów klas VII
p. Agata Olszewska
Zajęcia rozwijające z j. polskiego dla klas VII
p. Małgorzata Kozłowska-Drożdż
Koło plastyczne dla klas IV - VII
p. Bożena Mariańczyk
Zajęcia wspierające z historii dla klas VI
p. Anna Jarzyńska
SKS - siatkówka dla klas IV - VII
p. Michał Szmidt
Zajęcia wokalne dla klas IV-VII
p. Artur Halamus
SKS – siatkówka dla klas IV – VII (chłopcy)
p. Michał Szmidt
SKS – siatkówka dla klas IV – VII (dziewczęta)
p. Joanna Kubasiewicz
9 SKS – siatkówka dla klas IV – VII (dziewczęta)
p. Joanna Kubasiewicz
Zajęcia wspierające z j. angielskiego dla klas VII
p. Ewa Rosłonek
SKS - siatkówka dla klas IV - VII
p. Michał Szmidt
Koło teatralne dla klas IV - VII
p. Agnieszka Piotrowska
Zasoby
Download this file (zaj dod 201718.doc)zaj dod 201718.doc[ ]
 
Logowanie