Get Adobe Flash player
Strona główna // Zajęcia dodatkowe w klasach 4-8

Zajęcia dodatkowe dla klas IV-VIII w roku szkolnym 2018/2019

Le

kcja

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

0.

Przygotowanie do egzaminu

z j. polskiego dla klasy 8b

Joanna Łukaszuk

Zajęcia wyrównawcze

z matematyki dla klas

8b i 8c wymiennie

z 7a i 7b

Katarzyna Król

Zajęcia wyrównawcze

z biologii

dla klas 8

Kamila Grochulska

Zajęcia wyrównawcze

z matematyki dla klas 6b i 6c

Urszula Bryk

Piłka siatkowa

Michał Szmidt

Koło turystyczne

dla klas

1 – 8

Anna

Krysiak

Paulina Waszczy

kowska

Piłka siatkowa

Michał Szmidt

Przygotowanie do egzaminu

z matematyki dla klas

8b i 8c

Urszula Bryk

Piłka siatkowa

Michał Szmidt

Zajęcia wyrównawcze

z chemii

dla klas 7-8

Barbara Kołacz

 

1.

Przygotowanie do egzaminu

z matematyki dla klasy 8a

Urszula Bryk

 

Przygotowanie do egzaminu

z j. polskiego dla klasy 8a

Agnieszka Lichawska

 

Przygotowanie do egzaminu

z j.angiel-

skiego

dla klasy 8c

Marta Justyńska

Ortograffiti

dla klas 4

Agnieszka Błaszczyk-Szmidt

Przygotowanie do egzaminu

z j. polskiego dla klasy 8c

Agnieszka Lichawska

Przygotowanie do egzaminu

z j. angiel-

skiego

dla klasy 8b

Marta Justyńska

6.

Zajęcia wyrównawcze

z przyrody

dla klas 4

Małgorzata Rzeźniczak

Zajęcia wyrównawcze

z matematyki dla klas

5a i 5b

Urszula Bryk

 

 

 

7.

Przygotowanie do konkursów historycznych

Anna Jarzyńska

Zajęcia wspierające

z j. angiel-

skiego klas 5

Ewa Rosłonek

Ortograffiti

dla klas 5

Agnieszka Błaszczyk-Szmidt

Zajęcia dodatkowe z fizyki (kółko astronomiczne)

Włodzimierz Kierblewski

Zajęcia wspierające

z j. angiel-

skiego

dla klas 4

Marta Siekierzyńska

Zajęcia wspierające

z j. polskiego dla klas 4

Beata Zybajło

Przygotowanie do egzaminu

z j.angiel-

skiego

dla klasy 8a

Ewa Rosłonek

Zajęcia rozwijające

z j.angiel-

skiego

dla klas 6

Marta Justyńska

Zajęcia wspierające

z j. polskiego dla klas 5

Anna Gajda

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

dla klas 4 wymiennie z 5c i 5d

Blandyna Syta

Akademia Zrozumienia

dla klas 4-8

Izabela Pavlovska

Piłka nożna

Michał Szmidt

Zajęcia wspierające

z j. polskiego dla klas 7

Agnieszka Lichawska

8.

J. niemiecki

Milena Grabarz

Zajęcia wyrównawcze

z historii

dla klasy 7a

Anna Jarzyńska

Zajęcia rozwijające

z biologii

dla klas 7

Małgorzata Rzeźniczak

Zajęcia komputerowe – praktyczne wykorzystanie edytora tekstu

Emilia Pacześ

Piłka nożna

Michał Szmidt

Ortograffiti

dla klas 8

Agnieszka Błaszczyk-Szmidt

Zajęcia wspierające

z j. angiel-

skiego

dla klas 7

Marta Justyńska

Zajęcia wyrównawcze

z geografii

dla klas 7-8

Dorota Szyndel

Koło dziennikarskie dla klas 4-8

Agnieszka Lichawska, Anna Gajda

SKS dla

klas 4-6

Inez Michalak-Figa

Zajęcia wspierające

z j. angiel-

skiego

dla klas 6

Ewa Rosłonek

Koło muzyczne dla klas 4-7

Bożena Mariańczyk

Dyskusyjny Klub Filmowy (DKF) d

la klas 4-8

Anna Gajda

(co 3 tygodnie)

Koło plastyczne

dla klas 4-7

Bożena Mariańczyk

Toast Master

(Klub mówców)

Paweł Szczepaniak

Koło teatralne

|Beata Zybajło

9.

 

Zajęcia komputerowe dla klas
6-8
Artur Halamus

Zajęcia komputerowe dla klas 6-8
Artur Halamus

 

 

Tenis stołowy
Artur Halamus

 

Zajęcia wyrównawcze

z przyrody

dla klas 6

Barbara Kołacz

 

SKS dla

klas 4-6

Joanna Kubasiewicz

Dyskusyjny Klub Filmowy (DKF)

dla klas 4-8

Anna Gajda

(co 3 tygodnie)

SKS

dla klas 7-8

Inez Michalak-Figa

10.

SKS

dla klas 7-8

Joanna Kubasiewicz

 

 

Dyskusyjny Klub Filmowy (DKF)

dla klas 4-8

Anna Gajda

(co 3 tygodnie)

 

Zajęcia wspierające

z j. polskiego dla klas 7

Agnieszka Lichawska

Emilia Pacześ – dogoterapia – zajęcia ustalane z wychowawcami klas

Kamila Grochulska – filmy przyrodnicze w kinach (wyjścia po lekcjach) – terminy uzależnione od repertuaru kin

 
Logowanie