Halloween

28 października 2016 roku naszą szkołę odwiedziły same straszne stwory. Po korytarzach chodziły różne potworki, mumie, diabełki, wilkołaki, szkieletory, dynie, a czarownice latały na miotłach.

hal1

Na drugiej godzinie lekcyjnej klasy pierwsze, drugie i trzecie spotkały się na halloweenowej imprezie. Pani Beata Majchrzak wymyśliła różne konkurencje i zabawy halloweenowe. Było między innymi wyławianie jabłek - buzią z miski z wodą tzw. Bobbing for Apples, Apples peeling, czyli obieranie jabłek i wróżby z kawałków skórek, Disappearing chairs - zabawa w znikające krzesła, Pumpkin goes around - czyli wędrująca dynia i wiele innych zabaw w klasach.

hal2

Dzieci z klasy IId odczytały historię święta Halloween oraz zaprezentowały piosenki angielskie i stroje halloweenowe. Dla tych, co chcieli sprawdzić swoją odwagę, była do wypicia krew wampira!

hal3

Podczas uroczystości został rozwiązany też konkurs na najfajniejszą dyńkę, na który oddawaliście dzień wcześniej głosy na kartkach. Czekolady otrzymały osoby, które zajęły pierwsze trzy miejsca:

I miejsce - dynia nr 16 Vanessy Zielińskiej z kl. IId z liczbą 44 głosów,

II miejsce - dynia nr 9 Zosi Jaworskiej z kl. IIb (39 głosów)

III miejsce - dynia nr 33 Natalii Bogusławskiej z kl. IId (33 głosy)

hal4