Get Adobe Flash player
Strona główna // Zajęcia dodatkowe w klasach 1-3

Zajęcia wspierające i rozwijające zainteresowania dla uczniów klas 1-3 w roku szkolnym 2017/2018

L.p.

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

 

1.

Godzina dyrektorska ( w-f )

kl. 3 a

p. D. Daros

 

 

Godzina dyrektorska ( w-f )

kl. 3 c

p. M. Targowski

 

Koło turystyczne dla klas I - VII

p. Jarosław Stawowski

p. Anna Krysiak

2.

 

 

Godzina dyrektorska ( w-f )

kl.  3 b

p. K. Adamczyk

 

 

3.

 

 

 

 

 

4.

 

 

 

Zajęcia komputerowe dla klasy 2b

p. A. Krysiak

 

5.

Godzina dyrektorska ( w-f )

kl. 2 b

p. A. Krysiak

 

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne dla klas trzecich

p. A. Kuśmider

Godzina dyrektorska ( w-f )

kl. 2 a

p. B. Just

 

 

Zajęcia wyrównawcze dla klasy 3 a

p. D. Daros

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne” Ortograffiti” dla klas 4a i 4 c

p. A. Błaszczyk-Szmidt

Zajęcia rozwijające „Wesołe pionki”

dla klas 1-3

p. J. Skoneczna

 

 

Zajęcia plastyczne

dla klas 1-3

p. R.Adynowska

Zajęcia szachowe

dla klasy 2b

p. A. Krysiak

6.

Zajęcia komputerowe dla klas 2-3

p. A. Krysiak

Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne

dla klas 1-7

p.D.Daros

Zajęcia wyrównawcze dla klas 3a i 3 b

p. A. Krysiak

Zajęcia szachowe

dla klasy 2a

p. B. Just

 

Zajęcia wyrównawcze dla klasy 2b

p. B. Just

 

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne” Ortograffiti” dla klas 2 a i 2 b

p. A. Błaszczyk-Szmidt

 

Zajęcia wyrównawcze dla klasy 2 a

p. B. Just

 

Zajęcia wyrównawcze dla klas 3 c i 3 d

p. R. Adynowska

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne dla klas pierwszych

p. A. Kuśmider

 

Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne

dla klas 1-3

p.I.Pavlovska

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne” Ortograffiti” dla klas 2 a i 2 b

p. A. Błaszczyk-Szmidt

 

Zajęcia logopedyczne dla klas 1-7

p. K. Adamczyk

Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne

dla klas 4-7

p.M. Targowski

Zajęcia wyrównawcze dla klas pierwszych

p. J. Skoneczna

 

7.

Zajęcia logopedyczne dla klas 1-7

p. K. Adamczyk

 

Zajęcia wspierające z j.angielskiego dla klas 1-3

p. M.Kotwin

 

Zajęcia rozwijające z j.angielskiego dla klas 1-3

p. M.Kotwin

 

Zajęcia plastyczne

dla klas 1-3

p. B.Just

 

8.

 

Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne

dla klas 1-7

p.D.Daros

Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne

dla klas 4-7

p.M. Targowski

 

 

 
Logowanie