Get Adobe Flash player
Strona główna // ŚWIETLICA
Rok szkolny 2017/2018
19 września i 11 października br. dzieci z klas trzecich uczęszczające do świetlicy szkolnej uczestniczyły w zajęciach prowadzonych w Filii nr 71 Miejskiej Biblioteki w Łodzi. Brały udział w ogólnokrajowej akcji: "PAMIĘTAJMY O POWSTAŃCACH", zapoznały się z księgozbiorem przeznaczonym dla najmłodszych czytelników, uzyskały ciekawe informacje na temat początków piśmiennictwa i dziejów książki. Zajęcia odbywały się w ramach innowacji pedagogicznej - "Odkryj w sobie czytelnika".
Grupa świetlicowa pod kierunkiem p. B. Grzelak wykonywała osttatnio ciekawe prace. Najpierw baletnice, a potem oczywiście pojawiły się wątki narodowe związane ze świętem odzyskania niepodległości.
grzelak
grzelak 2

„Piękna nasza Polska cała...” wszyscy o tym wiemy, a szczególnie teraz, kiedy obchodziliśmy 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę. O tym, jak piękny jest nasz kraj, mogli przekonać się uczniowie uczęszczający do świetlic szkolnych, biorąc udział w konkursie wiedzy o Polsce, który odbył się 13 listopada 2018 roku organizowanym przez p. Monikę Czaplińską -Antolik. Zwycięzcami konkursu w dwóch grupach wiekowych zostali:

Klasy 1-2

1 miejsce – Zuzanna Śrut kl.2a

2 miejsce – Barbara Ugorowicz kl. 2a

3 miejsce – Gabriel Grabowski kl.2a

Klasy 3-4

1 miejsce – Oliwier Szefer kl. 3a

2 miejsce – Wiktoria Czołczyńska kl. 4b

 
Logowanie