Get Adobe Flash player
Strona główna

Ogólnołódzki konkurs "Przyjaciel Przyrody"

 

pp17 Dnia 29 marca 2017r. w naszej szkole odbył się XVII Ogółnołódzki Konkurs „Przyjaciel przyrody” adresowany do uczniów klas drugich i trzecich szkół podstawowych.  W tym roku do konkursu przystąpiło trzynaście trzyosobowych drużyn. Uczniowie rozwiązywali  test z wiedzy przyrodniczej oraz przedstawiali wykonaną z materiałów ekologicznych, surowców wtórnych i materiałów naturalnych  zabawkę ekologiczną. Wszystkie drużyny prezentowały bardzo wysoki poziom.
W rezultacie po dogrywce     I miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 2

                                           II miejsce drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 42

                                           III miejsce drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 44

   Zapraszamy na kolejną edycję konkursu.

przprzyrody17 1 przprzyrody17 2
przprzyrody17 3 przprzyrody17 4
przprzyrody17 5 przprzyrody17 6
przprzyrody17 7 przprzyrody17 8
 
Logowanie