Ogólnołódzki konkurs "Przyjaciel Przyrody"

pp17 Dnia 29 marca 2017r. w naszej szkole odbył się XVII Ogółnołódzki Konkurs „Przyjaciel przyrody” adresowany do uczniów klas drugich i trzecich szkół podstawowych.  W tym roku do konkursu przystąpiło trzynaście trzyosobowych drużyn. Uczniowie rozwiązywali  test z wiedzy przyrodniczej oraz przedstawiali wykonaną z materiałów ekologicznych, surowców wtórnych i materiałów naturalnych  zabawkę ekologiczną. Wszystkie drużyny prezentowały bardzo wysoki poziom.
 W rezultacie po dogrywce     I miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 2

II miejsce drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 42

III miejsce drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 44

Zapraszamy na kolejną edycję konkursu.

przprzyrody17 1 przprzyrody17 2
przprzyrody17 3 przprzyrody17 4