Get Adobe Flash player
Strona główna

Dzień Otwarty 2018

We wtorek, 20 lutego 2018 r., w naszej szkole odbył się po raz kolejny Dzień Otwarty. Zaplanowano wiele ciekawych występów, wystaw, projekcji multimedialnych. Wszystko rpzpoczęło się o godzinie 17.00 na sali gimnastycznej. Obejrzeliśmy wspaniałe przedstawienie "Kot w butach" w wykonaniu uczniów z klas IV-VII, przygotowane pod kierunkiem pań A. Gajdy i A. Piotrowskiej, prezentację naszej szkoły oraz popisy taneczne grupy Apsik. Potem przedszkolaki i ich rodzice mogli zajrzeć właściwie do każdego zakamarka naszej placówki. Wszystkie sale i pomieszczenia zostaly otwarte, a wszędzie na odwiedzających czekały atrakcje. Przedszkolaki brały udział w zajęciach plastycznych, muzyczno-ruchowych. Uczniowie z klas IV-VII pod kierunkiem nauczycielek fizyki, chemii i biologii pań E. Niedziałek, B. Kołacz i M. Konkolewskiej przygotowali doświadczenia i eksperymenty dla młodszych kolegów i koleżanek. W salach czekali uczniowie z klas I-III z ciekawymi grami, zabawami edukacyjnymi i logicznymi. Przedszkolaki mogły pograć na różnych instrumentach. Można było również skorzystać ze słodkiego poczęstunku w przygotowanej kawiarence. Mamy nadzieję, że wszyscy spotkamy się uśmiechnięci i pełni zapału do pracy we wrześniu 2018 r.

dzienotw18 1 dzienotw18 4
dzienotw18 5 dzienotw18 3
dzienotw18 2 dzienot18 6

dzienotw18a 1 dzienotw18a 2
dzienotw18a 3 dzienotw18a 4
dzienotw18a 5 dzienotw18a 6

 

 
Logowanie