Strona główna // Konkursy // Konkursy pozaszkolne i międzyszkolne

Konkursy pozaszkolne i międzyszkolne

Rok szkolny 2018/2019

We wrześniu 2018 r. plakat wykonany przez ucznia naszej szkoły został zgłoszony do konkursu " Tysiąc powodów by czytać" organizowanego przez EMPIK Praca zostala wykonana technika mieszaną ( kolaż, elementy drukowane i rysunek).

plakat em

W dniu 28.11.2018 r. po raz kolejny odbył się XX Jubileuszowy Międzyszkolny Konkurs Promujący Zdrowy Styl Życia pt. Drogowskazy zdrowego stylu życia oraz degustacja zdrowej żywności. 25 kwietnia 2018 roku nasza szkoła otrzymała po raz drugi certyfikat Sieci Szkół Promujących Zdrowie Województwa Łódzkiego.
Konkurs był jednocześnie okazją do zaprezentowania wyników autoewaluacji w zakresie działań promujących zdrowie w naszej szkole w latach 2012-2017, w związku z ubieganiem się o ponowne nadanie KRAJOWEGO CERTYFIKATU SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE. W konkursie brało udział 10 łódzkich szkół należących do sieci Szkół Promujących Zdrowie.
Wyniki konkursu:
I miejsce SP 64
II miejsce SP 189
III miejsce SP MILESZKI
IV miejsce SP 35
V miejsce SP 42
VI miejsce SP 40
VII miejsce SP 10 i SP 91
VIII miejsce SP 6
IX miejsce SP 111

promocja 2

konk prom zd 2

kwiecień 2018

Anna Matusiak z klasy VII c została finalistką Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z języka angielskiego (pod patronatem Kuratorium Oświaty w Łodzi). Do konkursu przygotowywała Anię pani Agata Olszewska. Gratulujemy.