Get Adobe Flash player
Strona główna // Konkursy // Konkursy szkolne

Rok szkolny 2017/2018

Wyniki konkursu ortograficznego dla klas  drugich i trzecich

W ostatnim tygodniu maja odbył sie w naszej szkole konkurs ortograficzny dla klas drugich ( 6 uczestników )

i klas trzecich ( 16 uczestników )

Klasy drugie

I miejsce -  Jakub Skrok

II miejsce - Hubert Janiszewski

III miejsce - Alex Makowski

Klasy trzecie

I miejsce - Hanna Molteni klasa 3 c

II miejsce - Agata Sawicka klasa 3 c

III miejsce - Kuba Kawałek klasa 3c

Wyniki konkursu plastycznego

"Wariacje plastyczne na temat liścia”

W listopadzie 2017 roku dzieci ze świetlicy naszej szkoły  wzięły udział w międzyszkolnym konkursie plastycznym   ,, Wariacje plastyczne na temat jesiennego liścia”. organizowanym przez Szkołę Podstawową  nr 83 w im. Stanisława Jachowicza w Łodzi.

Troje dzieci zajęło wysokie miejsca w tym konkursie:

I miejsce zajęły dwie dziewczynki:

Zuzanna Woźniak , uczennica klasy III a – prace wykonane pod opieką wych. Świetlicy p. A. Bednarek

Maria Bielecka, uczennica klasy III a- – prace wykonane pod opieką wych. Świetlicy p. A. Bednarek

III miejsce zajął

Oliwier Szefer, uczeń klasy II a - pod opieką wych.  świetlicy nr 14 p. Elżbiety Hildt

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO 

KLAS PIERWSZYCH 
„MÓJ UKOCHANY MIŚ”

 

I MIEJSCE – Julia Mączyńska – klasa 1a 

II MIEJSCE – Natalia Depczyńska – klasa 1b

Nikola Pogorzelska – klasa 1a  

III MIEJSCE – Pola Strąkowska – klasa 1b

Sebastian Wąsowicz – klasa 1b  

Wyróżnienia: Kacper Sobieracki – klasa 1b

Szymon Przedmojski – klasa 1b 

mi

mi_1


Rok szkolny 2016/2017

 

Wyniki szkolnego konkursu „Bądź bezpieczny na drodze”, który odbył się w dniu 8 XII 2016

  • Konkurs - test wiedzy został przeprowadzony wśród uczniów klas 5
  • Temat: bezpieczeństwo na drodze, w szkole, w domu oraz w czasie wolnym od nauki

I MIEJSCE   Fortuna Krzysztof             36 pkt.

II MIEJSCE  Wiśniewski Radosław       35 pkt.

III MIEJSCE  Skonieczny Jakub            34,5 pkt.

Kolejne miejsca:

4. Justyna Oliwia                     34 pkt.

5. Agata Natalia                       34 pkt.

6. Krawczyk Małgorzata          34 pkt.

7. Klejman Oskar                     33,5 pkt.

8. Jasieczek Dominika             32 pkt.

9. Kacprowicz Faustyna          32 pkt.

10. Bartosiewicz Mikołaj         32 pkt.

11. Siekierski Tymon               32 pkt.

12. Chamernik Konrad             31 pkt.

13. Walczyńska Zuzanna         31 pkt.

14. Hinc Jakub                         30 pkt.

15. Butt Jakub                         29,5 pkt.

16. Kadzikowska Wiktoria       29,5 pkt.

17. Świątek Julia                     29 pkt.

 


 

W dniach 29 i 30 listopada 2016 r. w naszej szkole odbył się Konkurs Recytatorski dla klas 1 - 3. W konkursie wzięło udział wielu uczniów z klas pierwszych, drugich i trzecich. Jury( nauczyciele j. polskiego ) oraz widzowie byli pod dużym wrażeniem umiejętności recytatorskich uczestników, którzy często wybierali długie i trudne wiersze. Wyłoniono grono zwycięzców i są to:

klasy pierwsze

1. Jakub Skrok - kl I a

2. Hubert Janiszewski - kl Ia

3. Alex Makowski - kl Ib

klasy drugie

1. Patryk Orłowski - kl II c

2. Patrycja Grzesiak i Gessika Walczak - kl II b

3. Franciszek Tarczyński - kl II d

klasy trzecie

1. Łucja Sawicka - kl III c

2. Kinga Czarnota - kl III b i Izabela Szymczyk - kl III d

3. Zuzanna Mares - kl III c

016

20161130_102258

014

Rok szkolny 2015/2016

W dniu 22. 01. 2015 r. w naszej szkole odbył się Szkolny Turniej w piłce siatkowej dziewcząt. Tytuł mistrza klas piątych zdobyły dziewczynki z klasy V c „Gumisie”.Tytuł mistrza klas szóstych i jednocześnie szkoły w piłce siatkowej zdobyły dziewczynki z klasy VI a „Szelfy”.Gratulujemy

Zdjcie0225 Zdjcie0226

Wyniki konkursu " Moja gra komputerowa bez przemocy"

klasy 1-3

I MIEJSCE

Julia Walczak kl. I d

II MIEJSCE

Marcel Jelinek kl. II a

III MIEJSCE

Amelia  Gorzak kl. II a

Wyróżnienie

1.Martyna Adamkiewicz kl. Id, Zuzia Bilizińska  kl. I d

2.Tobiasz Lis kl. II a, Kacper Lasota kl. II a

Marcel Jelinek kl. II a,

Kuba Grzywiński kl. II a

Zdjcie0220 Zdjcie0222
Zdjcie0223 Zdjcie0224
Zdjcie0221_1

Wyniki konkursu "Bezpieczna gra komputerowa"

I miejsce - Dawid Góralczyk   gra "Rozpoznaj zwierzęta"

dawid gralczyk

II miejsce - Joanna Kucharska    gra "W podróż"

joanna kucharska

III miejsce - Roksana Kowalczyk    gra "Wyścigi kociaków"

roksana kowalczyk

 


 

Wyniki Szkolnego Turnieju Mikołajkowego dla klas I-III

Klasy I

I miejsce I b,  II miejsce I a, III miejsce I c, IV miejsce I d

Klasy II

I miejsce II b,  II miejsce II a, III miejsce II c

Klasy III

I miejsce III C,  II miejsce III b, III miejsce III a

Zdjcie0187 Zdjcie0198
Zdjcie0199 Zdjcie0210

Wyniki konkursu plastycznego pt. „Jedz zdrowo”

I MIEJSCE     Palimąka Patrycja kl. 6 a

II MIEJSCE   Darnikowska Aleksandra kl. 5 c, Biedrzycka Oliwia kl. 5 b, Kopczyńska Marta  kl. 5 b

III MIEJSCE   Walczak Karolina kl. 5 a, Walczak Magdalena kl. 6 a, Kowalczyk Roksana kl. 6 a

jedzzdrowo14 1

jedzzdrowo14 2 jedzzdrowo14 3
jedzzdrowo14 4 jedzzdrowo14 5


 
Logowanie