Strona główna // Konkursy // Konkursy szkolne

Rok szkolny 2018/2019

19 grudnia 2018 r. w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski dla klas 1-3. Jury oceniało jak zostały dobrane wiersze, ich odpowiednia intonacja oraz artykulacja. Wszyscy uczniowie na 2 godz. lekcyjnej mogli słuchać i oglądać , jswoich kolegów, którzy wygrali eliminacje klasowe. Oprócz wierszy zalicznych już do klasyki pojawiały się nowe, zabawne pozycje np. Danuty Wawiłow lub Agnieszki Frączek. Ogłoszenie wyników odbędzie się na najbliższym apelu klas młodszych organizowanym przez samorząd klasowy. Jak zwykle jury będzie miało trudny orzech do zgryzienia. Gratulujemy wszystkim uczestnikom!W dniu 07.12.2018 r. w naszej szkole odbył się Turniej Mikołajkowy dla klas 1-3. Wszystkim uczniom gratulujemy sportowej postawy.

Wyniki Turnieju:

KLASY I

I miejsce kl. 1 b

II miejsce kl. 1 a

KLASY II

I miejsce kl. II  a

II miejsce kl. II b

KLASY III

I miejsce kl. III b

II miejsce kl. III a

kon mikoaj 1 18

kon mikoaj 18

Wyniki konkursu ortograficznego dla klas  drugich i trzecich

W ostatnim tygodniu maja odbył sie w naszej szkole konkurs ortograficzny dla klas drugich ( 6 uczestników ) i klas trzecich ( 16 uczestników )

Klasy drugie

I miejsce -  Jakub Skrok

II miejsce - Hubert Janiszewski

III miejsce - Alex Makowski

Klasy trzecie

I miejsce - Hanna Molteni klasa 3 c

II miejsce - Agata Sawicka klasa 3 c

III miejsce - Kuba Kawałek klasa 3c

Wyniki konkursu plastycznego

"Wariacje plastyczne na temat liścia”

W listopadzie 2017 roku dzieci ze świetlicy naszej szkoły  wzięły udział w międzyszkolnym konkursie plastycznym   ,, Wariacje plastyczne na temat jesiennego liścia”. organizowanym przez Szkołę Podstawową  nr 83 w im. Stanisława Jachowicza w Łodzi.

Troje dzieci zajęło wysokie miejsca w tym konkursie:

I miejsce zajęły dwie dziewczynki:

Zuzanna Woźniak , uczennica klasy III a – prace wykonane pod opieką wych. Świetlicy p. A. Bednarek

Maria Bielecka, uczennica klasy III a- – prace wykonane pod opieką wych. Świetlicy p. A. Bednarek

III miejsce zajął

Oliwier Szefer, uczeń klasy II a - pod opieką wych.  świetlicy nr 14 p. Elżbiety Hildt

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO  " Mój ukochany miś"

I MIEJSCE – Julia Mączyńska – klasa 1a

II MIEJSCE – Natalia Depczyńska – klasa 1b