Strona główna // Zespół wokalny

Zespół wokalny

p. Bożena Mariańczyk

klasy IV-VII - 14:45 - 15:30            zespół wokalny "Rozśpiewane Małolaty"

Zajęcia obejmują naukę śpiewu, poprawnej intonacji i emisji głosu; są to piosenki i pieśni,
w których podczas śpiewu można wprowadzić ruch, elementy tańca, rekwizytu i gry na keyboardzie
i instrumentach perkusyjnych w wykonaniu wszystkich uczestników zespołu.

p. Artur Halamus
   klasy IV - VII - 14:45 - 15:30         zajęcia umuzykalniające
Na zajęciach śpiewamy piosenki, poznajemy podstawowe zasady muzyki, przygotowujemy repertuar na
uroczystości szkolne.

Rok szkolny 2017/2018

13.11.2017r w Szkole Podstawowej nr64 w Łodzi odbył się II Międzyszkolny Konkurs Wierszy i Piosenek Patriotycznych dla klas 4-7. Uczeń kl. 5a Antoni Woliński zajął II miejsce.
Dyplom za udział w konkursie otrzymała też Amielia Gorzak i Julia Woźniak z klasy 5a
13.11.2017r. w Szkole Podstawowej nr 64 w Łodzi odbył się II Międzyszkolny Konkurs Wierszy i Piosenek Patriotycznych dla klas 4-7. Uczeń kl. 5a Antoni Woliński zajął II miejsce. Dyplom za udział w konkursie otrzymały też Amielia Gorzak i Julia Woźniak z klasy 5a.

Konkurs_1
konkurs_2